Apie Mus

AB RIFARMA buvo teigiamai įvertinta UAB CREDITINFO specialistų kaip patikima ir moki bendrovė. Stengsimės ir toliau dirbti efektyviai bei išlaikyti patikimo verslo partnerio vardą.

Farmacinė įmonė UAB RIFARMA įkurta 1997 m. Jos atsiradimą lėmė supratimas, kad negalima klientų skirstyti į „gerus“ ir „blogus“. UAB RIFARMA savo pagrindiniu veiklos tikslu iškėlė lygiavertį, kokybišką ir operatyvų darbą tiek su stambiais vaistinių tinklais, tiek su pavienėmis provincijos vaistinėmis. UAB RIFARMOS kolektyvas brangina visus savo Klientus ir džiaugiasi jų pasitikėjimu.

UAB RIFARMA atitinka vaistų geros platinimo praktikos reikalavimus. Tą patvirtina VVKT išduotas pažymėjimas. Yra moderniai įrengtas sandėlis, įmonė iš dalies savo transportu užsiima logistika. Suprasdami farmacijos rinkodaros svarbą, nuo 2005 m. pradėjome aktyviai dirbti ir šioje srityje.

UAB RIFARMOS pastangos ir gera reputacija atkreipė užsienio partnerių dėmesį. Dabar mes esame įgaliotieji atstovai švedų kompanijų Natumin Pharma AB ir Allergon AB, kurios gamina tokius populiarius preparatus kaip FEMAL, ALKYMER, ALKYMER+OMEGA-3 ir TRILAC. Lietuvoje atstovaujame lenkų kompaniją IWN sp.z o.o., gaminančią MALTUS LINŲ SĖMENIS BIOFLAX. Taipogi turime išskirtines teises JAV firmos „Rossmax“ kraujospūdžio matuoklių platinimui.

Mūsų vizija – Lietuvos rinkoje išlaikyti ir stiprinti savo – kaip vaistų didmeninės prekybos įmonės – pozicijas.

Mūsų misija – tiekti Lietuvos vaistinėms, Lietuvos ir užsienio farmacinėms firmoms kokybiškus vaistus, medicinines prekes, medicininius prietaisus ir maisto papildus, suteikti reikiamą informaciją klientams bei garantuoti įmonės pelną.

UAB RIFARMA – tai lanksti, gyvybinga ir įsiklausanti į klientų poreikius firma. Norime dirbti taip, kad mūsų darbas visų pirma būtų naudingas Jums.

Dėkojame už pasitikėjimą ir maloniai kviečiame bendradarbiauti visus potencialius verslo partnerius.

Pagarbiai, 
Direktorius Rytis Špokas